دسته‌ها
اخبار

Hot Neom Takes🌆🌆🌆 – Archute


علاقه مندان به معماری و طراحی GM ☕️☕️☕️

و به تنها خبرنامه ای خوش آمدید که به طور کامل از انتخاب شما برای گفتن “پیچش کن” و به سادگی در زمستان آینده به خواب زمست، حمایت می کند ❄️😴

(تا زم، که مش، بم،د و برای دوز هفتگی خود بیدار شوید) ✅

به هر حال، هفته بزرگ برای محتوای خوب، LFG 😤

در سرفصل ها: وزوز چیست؟ 🐝🐝🐝

  • Hot Neom Takes 🌇
  • ساختمان های بیمار 😷
  • تحولات دفتر 📥🖇📍
  • ساختارشکنی > ت،یب 🛠
  • نسخه دیگری از چه ،ی چه گفت؟🗣
  • و یک نسخه جدید تند Drop it Like It Hot 🔥

Hot Takes On Neom 🌆🌆🌆

مدتی می‌گذرد که نئوم را در این خبرنامه پوشش می‌دهیم، اما این اتفاق افتاده است آدام گرینفیلد در Dezeen به خصوص تند است 🌶

گرین‌فیلد با خطاب به «معماران مورفوسیس، زاها حدید و دیگر استودیوها، و همچنین حرفه‌ی معماری و صنایع وابسته به آن به‌طور گسترده‌تر، می‌گوید: «همه ،، که در طراحی و ساخت نئوم شریک هستند، به گونه‌ای که بی شباهت به کار اوپنهایم نیست، در حال حاضر جهان‌ها را نابود کرده‌اند. روی بمب 😳. از سوی دیگر، (همچنین در Dezeenشما مدیران توسعه نئوم را دریافت کرده اید که می گویند کلان شهر بیاب، 170 مایلی “فرصتی برای تعیین معیار جدیدی برای ،یب رفاه، زیست پذیری و حفظ محیط زیست است.”

چه هنوز طرفی گرفته اید یا نه، باید اعتراف کنید که این داستان جذابی است که باید دنبال کنید. از دیدن دوباره Neom در خبرنامه تعجب نکنید.

ساختارشکنی > ت،یب ⚒️

خبر بزرگ، مردم Architizer اعلام کرده استمرگ ت،یب

پس ما رسما هستیم که در دوران ساختارشکنی ما 💅

این مقاله توضیح می‌دهد که ردپای کربن موادی که قبلاً برای محیط‌های ساخته شده ساخته شده‌اند به اندازه کافی بزرگ است، بنابراین ایجاد آگاهی در مورد آنچه که داریم و آنچه می‌توان دوباره هدف‌گذاری کرد بسیار مهم است – اینکه آیا این منابع به طور معمول زیبا هستند یا به مقداری نیاز دارند. اوه… خلاقیت… مطمئناً نتیجه برای اقتصاد، آب و هوا، کل صنعت ساخت و ساز و جامعه به ،وان یک کل وجود دارد.

با قرار دادن شهرهای بزرگ در سراسر جهان احکام ت،یب در محل به منظور دستیابی به اه، پایداری و مرتبط با آب و هوا، بررسی این روند اصلی مطمئناً ارزش وقت شما را دارد. یک روز، تمدن های آینده به گذشته نگاه می کنند و فکر می کنند که این دیوانه است که ما چیزها را زمین ریختیم و به ، د، آوردیم.

تاریخچه کوتاه دفتر ✂️🖇📌📍

این نگاه به یک کتاب جدید“Office of Good Intentions” برای هر نوع از افراد ادم تاریخ – به ویژه ،، که به معماری و طراحی علاقه مند هستند، باید بخو،د. این مقاله با تمرکز بر دهه 1960 تا امروز، توضیح می‌دهد که چگونه این کتاب به قرن‌ها پیش باز می‌گردد و به نظر می‌رسد که چگونه فلسفه‌های طراحی متفاوت و شرایط اجتماعی فضای کاری ما را شکل داده‌اند.

اساساً، ایده‌های مربوط به دفاتر مبتنی بر طراحی هستند، اما به چیز بزرگ‌تری مربوط می‌شوند… این مقاله (و کتاب) به سفری می‌پردازد که «چگونه فضای کاری بهتر طراحی کنیم؟» به “چگونه می تو،م کار طراحی کنیم؟” به “چگونه جامعه ما می تواند بهتر باشد؟”

قطعاً قابل تامل است، و باید از نگاه بزرگنمایی شده و تصویر بزرگ قدرد، کنید.

ساختمان های بیمار (نه به روش خوب) 🤢🏯

وقتی برای اولین بار شنیدم که ساختمان‌هایی وجود دارند که شما را مریض می‌کنند، فقط به بدترین شغل‌هایی که تا به حال داشته‌ام فکر کردم – اما، مطمئناً، این واقعاً مربوط به ساختمان‌ها نبود. خودشان. به نظر می رسد در دوران پس از کووید (یا دوران کووید، هر طور که می خواهید آن را بنامید)، افکار زیادی در مورد “علم اینکه چگونه فضاهای داخلی می توانند ما را بیمار کنند” وجود دارد. در واقع، WELL و Fitwel تنها دو سازم، هستند که گواهینامه ارائه می‌کنند و برای چیزی که «جنبش ساختمان‌های سالم» نامیده می‌شود، مفید هستند.

این مقاله توسط بلومبرگ دیدگاه ،انه ای را ارائه می دهد – مانند توضیح اینکه چگونه در داخل خانه نسبت به زم، که در خارج از خانه هستیم، در واقع آلودگی هوای بیرون را بیشتر می کنیم، اگر ساختمان های ما با رعایت بهداشت ساخته نشده باشند.

اگر می خواهید آن را درک کنید، مقاله را بررسی کنید!

کی چی گفت؟! 🗣🎙

سهم جک دایموند در اصلاحات شهری عمیق بود. او اجرای مسکن پرکننده در تورنتو را برای تقویت محله های موجود در معرض خطر رهبری کرد. او مزایای اقتصادی و اجتماعی تغییر میراث برای استفاده های جدید را نشان داد. او جایگزین های کم ارتفاع را برای توسعه بلندمرتبه در تراکم کاربری مشابه زمین نشان داد. او تأثیرات منفی پراکندگی حومه شهرها با تراکم کم را بر حمل و نقل عمومی، هزینه های خدمات، انسجام اجتماعی و محیط زیست بیان کرد.

یک ادای احترام متحرک به معمار کانادایی تازه درگذشته جک دایموند 💔

سایت‌ها ممکن است صرفاً به‌،وان موجودیت‌های فیزیکی نگریسته نشوند، بلکه مکان‌هایی هستند که می‌توانند به مبادلات فرهنگی تبدیل شوند. به ،وان یک معمار آموزش دیده در زندگی گذشته ام و یک برنامه ریز شهری در این یکی، این قطعه برای درک این موضوع است که سازه های ساخته شده چگونه می توانند بر فضا تأثیر بگذارند و اینکه چگونه این فضاهای فیزیکی ساخته شده توسط انسان به طور بالقوه می توانند به مکان های برخورد و تعامل تبدیل شوند. ”

خواندنی زیبا در مورد جایگاه چندفرهنگی در معماری (به ویژه در کانادا، اما بینش ارزشمند برای هر کجا) ☮️

“من به م،ای واقعی کلمه می خواستم احساس حضور در آشپزخانه او را بازسازی کنم. قبل از اینکه او آن را به دفتر خود تبدیل کند، این آپارتمان او بود… اینجا مک، بود که برای تولید نقاشی های او و فکر ، به هر کاری که می ساخت یا انجام می داد، مرکزی بود. محصولات او تحت تأثیر زندگی روزمره او بود، اما همچنین این ایده او مبنی بر اینکه تاریخ و زندگی معاصر به نوعی در کنار هم هستند.
-موریس ادجمی در یک مصاحبه قانع کننده در مورد ادای احترام جدید او به طراح آلدو روسی 🎨

🔥 Dropping while It Hot: ساختار جدید هفته 🔥

هنوز ساخته نشده است، اما Ennead به تازگی برنده یک مسابقه برای یک موزه هنری جدید در Wuxi، چین شده است و رندرها خیره کننده هستند.


منبع: https://www.archute.com/،t-neom-takes/