دسته‌ها
اخبار

NYCFC شرکت ساختمانی HOK و Turner را برای طراحی و ساخت اولین استادیوم فوتبال خاص شهر نیویورک انتخاب می کند.


باشگاه فوتبال نیویورک سیتی (NYCFC) HOK را به ،وان معمار و شرکت ساختم، ترنر را به ،وان پیمانکار عمومی برای طراحی و ساخت اولین استادیوم مخصوص فوتبال نیویورک سیتی انتخاب کرده است.

باشگاه مطمئن است که HOK و Turner با موفقیت چشم انداز خود را برای یک استادیوم 25000 نفری در سطح جه، که به یک منبع اجتماعی تبدیل خواهد شد، ارائه خواهند کرد. NYCFC مفت، است که با آن کار می کند گروه توسعه کوئینز (QDG) برای ارائه یک پروژه یکبار در نسل برای Willets Point که شامل 2500 واحد مسکن 100 درصد مقرون به صرفه، یک مدرسه عمومی جدید با 650 صندلی، یک هتل، فضای باز و استادیوم کاملا خصوصی NYCFC است. با پیروی از فرآیند تایید یکنواخت بررسی کاربری زمین (ULURP)، ساخت و ساز پروژه 780 میلیون دلاری برای باشگاه برای بازی در استادیوم جدید خود برای فصل لیگ برتر فوتبال 2027 تکمیل می شود.

برد سیمز، مدیر عامل NYCFC، گفتما بسیار هیجان زده هستیم که HOK را به ،وان معمار و شرکت ساختم، Turner را به ،وان پیمانکار عمومی خانه آینده خود معرفی کنیم. واضح است که HOK و Turner شرکای من،ی برای ارائه دیدگاه ما از یک استادیوم در ک، جه، هستند که در جامعه محلی ادغام شده است. فوتبال در سرتاسر جهان به خاطر اتمسفر فوق‌العاده درون استادیوم‌اش شناخته شده است، و ما متعهد هستیم که بهترین تجربه را برای هواداران خود در استادیومی که بزرگ‌ترین شهر جهان را منع، می‌کند، ارائه دهیم.

“این پروژه برای کوئینز تحول آفرین خواهد بود. World’s Borough مکان من،ی برای ساخت اولین استادیوم شهر برای بازی های جهان است. استادیوم‌ها جایی هستند که مردم دور هم جمع می‌شوند، و ما دیدگاهی را با HOK به اشتراک می‌گذاریم تا اطمینان حاصل کنیم که استادیوم ما به یک مقصد فوتبال برای هوادارانمان تبدیل می‌شود و در عین حال نقش مهمی در توسعه Willets Point ایفا می‌کند. HOK به دلیل طراحی برخی از موفق‌ترین استادیوم‌ها، عرصه‌ها و مناطق سرگرمی آمریکای شمالی مشهور است، و ما مشتاقانه منتظر همکاری با آنها با ورود به فرآیند تایید ULURP هستیم. ترنر به ،وان سازنده پیشرو در استادیوم‌ها، میدان‌ها و زمین‌های توپ شناخته می‌شود – از جمله دوازده استادیوم فوتبال لیگ برتر که از جوامعی که در آن ساخته شده‌اند پشتیب، می‌کنند.

پروژه‌های کلیدی گروه ورزش + تفریح ​​+ سرگرمی HOK عبارتند از CITYPARK جدید سنت لوئیس سیتی SC، استادیوم مرسدس بنز در آتلانتا (محل NFL آتلانتا فال،ز و ام‌ال‌اس آتلانتا یونایتد) و بازسازی State Farm Arena در آتلانتا، بازسازی مرکز Footprint. در فینی،، استادیوم هارد راک در میامی، راجرز پلیس و منطقه ICE در ادمونتون، آلبرتا و لیتل سزار آرنا و منطقه دیترویت. HOK همچنین ترمینال جدید برنده جوایز B را در فرودگاه لاگواردیا طراحی کرد که به ،وان یکی از بزرگترین مشارکت های ،تی و خصوصی در تاریخ هوانوردی ایالات متحده طراحی و ساخته شد. HOK با 1600 نفر در 25 دفتر در سراسر جهان، از تیم بین رشته ای خود متشکل از برنامه ریزان، طراحان و مهندسان برای این پروژه استفاده می کند.

راشد سنگابی، طراح اصلی و ارشد پروژه در HOK، با اشاره به تعهد مش، به طراحی متمرکز بر جامعه ابراز اشتیاق برای همکاری کرد. ما مفت،یم که با NYCFC همکاری کنیم تا اولین استادیوم فوتبال نیویورک سیتی را برای قهرمانان MLS 2021 طراحی کنیم. این استادیوم متضمن پویایی و تنوع فرهنگی نیویورک خواهد بود و به نمونه ای پر جنب و جوش از مکان یابی شهری تبدیل خواهد شد. طراحی ما هویت چند وجهی کوئینز، ف،نگ میدوز و میراث صنعتی سایت را در بر می گیرد و به طرفداران تجربه ای بی سابقه و مبتنی بر مهمان نوازی در روز را ارائه می دهد و در عین حال با جامعه محلی به ،وان یک دارایی روزمره ادغام می شود.

طراحی HOK به طور استراتژیک ورزشگاه را در امتداد لبه 126 قرار می دهدهفتم خیابان، ادغام در شبکه شهری برای بهینه سازی استفاده از زمین و ،یب فضای باز عمومی. این استادیوم علاوه بر فراهم ، خانه ای برای NYCFC، امکانات و رویدادهای مختلفی را در طول سال فراهم می کند. این استادیوم که با مقیاسی من، برای عابر پیاده طراحی شده است، فناوری پیشرفته را به نمایش می گذارد، انعطاف پذیری را ارائه می دهد و تجربه ای عالی از ورود ایجاد می کند. این سایت در مجاورت مرکز تنیس USTA Billie Jean King و میدان سیتی نیویورک متس قرار دارد و مقصدی در سطح جه، برای ورزش و سرگرمی در کوئینز است.

شرکت ساختم، ترنر اختصاص داده شده است گروه ورزشی گستره عظیمی از منابع تخصصی را در جنبه های منحصر به فرد ساخت و ساز ورزشی گرد هم می آورد. این گروه از کارکنان متعهد و پرشور با تجربه، دانش صنعت، خلاقیت و تدبیر برای انجام تعهدات تشکیل شده است. مشتریان ترنر شامل تیم های حرفه ای در فوتبال، فوتبال، بیس بال، هاکی و بسکتبال هستند.

ترنر در بسیاری از برترین مکان‌های ورزشی جهان از جمله استادیوم TQL، استادیوم SoFi، Lower.com Field، Golden 1 Center، Yankee Stadium، Madison Square Garden، Levi’s Stadium و Intuit Dome کار کرده است. ترنر به دلیل مدیریت پروژه ایمن و کارآمد و راه حل های نوآورانه برای چالش های پیچیده شهرت ،ب کرده است.

ما مفت،یم که بخشی از تیم ساختن خانه جدید NYCFC هستیم. این استادیوم تجربه این تیم باورن،ی و هوادارانش را بالا خواهد برد.” چارلی ویتنی معاون و مدیر کل ترنر گفت. ما از همان ابتدای مشارکت خود، اهمیت این پروژه و تأثیر مثبت و تحولی که برای کل جامعه خواهد داشت را درک کردیم. ما مشتاقانه منتظر ادامه همکاری نزدیک با HOK و کل تیم در چند سال آینده هستیم تا به اه، مش، خود دست یابیم، تعهدات خود را انجام دهیم و این پروژه را برای NYCFC و شهر نیویورک به واقعیت تبدیل کنیم.”

رابطه HOK و Turner Construction به 50 سال قبل باز می گردد. در آن زمان، شرکت ها بیش از 400 پروژه را با هم تکمیل کرده اند. آنها با موفقیت پروژه های بزرگ مقیاس را در بازار نیویورک و در سراسر ایالات متحده ارائه کرده اند که شامل امکانات شرکتی، مراقبت های بهداشتی، علم + فناوری و ورزش + سرگرمی است.

برای نزدیک به یک دهه، NYCFC از طریق بنیاد خود که در استادیوم جدید مستقر خواهد شد، در جوامع محلی در سراسر شهر نیویورک سرمایه‌گذاری کرده است و این سازمان را قادر می‌سازد تا برنامه‌های فوتبال رایگان خود را در دسترس جامعه محلی کوئینز گسترش دهد.

گروه توسعه کوئینز، سرمایه گذاری مش، بین شرکت های مرتبط و سهام استرلینگ، بر توسعه ورزشگاه و منطقه نظارت خواهد کرد. کل پروژه در اوا، سال جاری وارد فرآیند تایید یکنواخت استفاده از زمین (ULURP) خواهد شد و توسط کمیسیون طراحی عمومی شهر نیویورک بررسی خواهد شد. NYCFC برای نهایی ، طراحی استادیوم به منظور هماهنگی با ورود به فرآیند تایید ULURP در اوا، سال جاری کار خواهد کرد. پیش بینی می شود که این استادیوم و توسعه بیش از 14200 شغل محلی در طول ساخت ایجاد کند و 1550 موقعیت دائمی پس از تکمیل ایجاد شود.


منبع: https://www.،k.com/news/2023-04/nycfc-selects-،k-and-turner-construction-company-to-design-and-build-new-york-citys-first-ever-soccer-specific-stadium/