دسته‌ها
اخبار

SimpsonHaugh تاییدیه برج Chiswick Roundabout را صادر کرد


پس از اینکه کمیته برنامه ریزی شورای هانسلو هفته گذشته (12 ژانویه) این طرح را با هفت رای مخالف در مقابل 5 رای مخالف تصویب کرد، دفتر مستقر در من،تر به آ،ین معمار تبدیل شد که مجوز برنامه ریزی برای سایت 0.28 هکتاری را که در ج، پارک گانرزبری قرار دارد، دریافت کرد.

این طرح به دنبال چهار تلاش قبلی برای ساخت و ساز در سایت است که به سال 1998 بازمی گردد: دو طرح توسط معماری LOM، در 26 طبقه و 13 طبقه، طرح “اختاپوس چیزویک” Make’s و طرح های 32 طبقه استودیو اگرت وست برای “منحنی Chiswick”. ‘.

طرح SimpsonHaugh، که Holly House نام دارد، 252 خانه و همچنین 586 متر ایجاد خواهد کرد.2 فضای اداری و فروشگاهی در سطوح پایین تر و بهبود حوزه عمومی در اطراف سایت. مسکن 32 درصد مقرون به صرفه خواهد بود.

شوراها طرح های SimpsonHaugh را به شرط گنجاندن “باغ های زمست،” عمودی تایید ،د. این به دنبال ارزیابی اثرات زیست محیطی بود که نشان داد اگر باغ ها اضافه شوند، این طرح کیفیت هوای بهتری خواهد داشت.

در این جلسه یک ورودی جداگانه به منازل اجتماعی و خصوصی نیز مورد مناقشه قرار گرفت.

اما کمیته شنید که ورودی مجزا برای اجاره‌کنندگان اجتماعی و مقرون‌به‌صرفه «با همان کیفیت طراحی بخش بازار» خواهد بود و از سوی تأمین‌کننده مسکن اجتماعی آینده درخواست شد تا مدیریت واحدها را آسان‌تر کند.

افسران برنامه ریزی در شورای هانسلو با اذعان به این که “مضرات” این طرح را برای تصویب توصیه ،د. [would be] باعث ایجاد دارایی‌های میراث مختلف شده است، اما اضافه می‌کند که «منافع عمومی قابل‌توجه… بر این آسیب‌ها بیشتر است».

،ستان تاریخی به برنامه ریزان گفت که از “کاهش قابل توجه” ارتفاع 90 متری هالی هاوس به طرح منحنی چیسویک 120 متری قبلی قدرد، می کند، اما استدلال می کند: “ساختمان پیشنهادی همچنان آسیب قابل توجهی ایجاد می کند.”

با این حال، افسران برنامه‌ریزی هانسلو گفتند که اخیراً یک سری پیشرفت‌ها برای منطقه چیسویک در ارتفاعی مشابه تصویب شده است و هالی هاوس پیشرفتی در طرح‌های منحنی چیسویک سابق است، زیرا هشت طبقه کوتاه‌تر است.

برنامه‌های Chiswick Curve برای طرحی 32 طبقه و 327 خانه توسط استودیو اگرت وست توسط جیمز بروکنشایر، دبیر سابق جوامع در سال 2017 پس از یک درخواست موفقیت‌آمیز کنار گذاشته شد.

،ستان تاریخی، در میان دیگران، گفت که منحنی چیسویک «به مناظر و مکان‌های تاریخی گرانبها تسلط پیدا می‌کرد» و باغ‌های کیو مجاور.

اعضای شورای کمیته برنامه ریزی هانسلو مشکل یافتن راه حل من، برای طرح را تصدیق ،د.

شرکت Make’s Chiswick Octopus، یک ساختمان اداری به ارتفاع 50 متر که پوشش LED را پوشانده است، در سال 2011 مورد تایید قرار گرفت و سه سال بعد توسط توسعه دهنده اش کنار گذاشته شد.

نمای فعلی سایت:


منبع: https://www.architectsjournal.co.uk/news/simpsonhaugh-s،es-approval-for-chiswick-roundabout-tower