دسته‌ها
اخبار

Trewhela Williams کانال های دونالد جاد در لندن تبدیل mews


این پروژه که در منطقه حفاظت شده پارک ب،یز قرار دارد، شامل بازسازی طبقه همکف خانه نیز می شود.

با تغییراتی در نما که نیاز به احترام به خصوصیات موجود میوزها داشت، دهانه گاراژ موجود تغییر کاربری داد و درب آن به صورت مجموعه ای از باله های موزون و موزون در نظر گرفته شد که نور روز را با فضای داخلی متعادل می کند و برای حفظ حریم خصوصی قرار می گیرد.

صفحه/پنجره جدید در بلوط با روغن سفید پیش ساخته و به ،وان یک قطعه منفرد نصب شده بود. دارای اتصالات پنهان و جزئیات بدون قاب به یک واحد لعاب باز و کج در پشت است. هدف از این کار تقویت سادگی مجسمه‌سازی کلی طرح است که با بازی صفحات، حجم‌ها و لبه‌ها، تا حدی از مجسمه‌های چوبی هنرمند دونالد جاد الهام گرفته شده است.

پلان طبقه همکف در امتداد یک آشپزخانه گالی به طول 9 متر، که تمام عمق خانه را اجرا می کند، سازماندهی مجدد شده است. از یک طرف دارای یک دیوار مس، است که انباری بلند و نمای راهرو ورودی، WC و راه پله را فراهم می کند. این فضا به یک منطقه ناهار خوری در عقب با یک ،مت نشیمن راحت در آن طرف گسترش می یابد و به یک حیاط کوچک عقب نگاه می کند. همراه با دهانه جدید در نمای خیابان، این امکان تهویه متقاطع را از طریق طبقه همکف فراهم می کند.

تزئینات داخلی شامل دیوارها و سقف گچی تخصصی دانمارکی، میز کار مرمر سفید موگلای کدر و کاشی‌های ترازو با لنگه کارارا است.

مقاوم سازی انتشار پیش بینی شده سالانه را از 60.7 کیلوگرم CO کاهش داده است2/m2 تا 28.7 کیلوگرم CO2/m2، 53 درصد پس انداز. یک کف عرشه مرتفع جدید و ساختار دیوار حفره ای عایق شده، عملکرد حرارتی این ،اصر را به 0.18W/m ارتقا داد.2K. واحدهای دوجداره در جلو و عقب به مقادیر u 1.4W/m دست می یابند.2K و 1.37W/m2K به ترتیب. برآورد مصرف انرژی اولیه ملک اکنون 165 کیلووات ساعت بر متر است2 – کاهش از 369 کیلووات ساعت در متر2.

دیدگاه معمار

همانطور که به طور کلی برای خانه های mews معمول است، جلوی ملک مستقیماً به خیابان بدون منطقه حائل یا باغ جلویی می رسد. بنابراین، باز شدن گاراژ رو به خیابان به این م،ی بود که یافتن راهی برای اجازه ورود نور روز و تهویه به داخل خانه و در عین حال ارائه غربالگری حریم خصوصی، سایه خورشیدی و حفظ شخصیت خیابان بسیار مهم است.

شکل انبوه درج باله دار بلوط برای تطبیق این ملاحظات رقیب ایجاد شد. هنگامی که از دروازه عمومی به میوس نگاه می شود، خوشه متراکم باله ها احساسی از استحکام را حفظ می کند که حاکی از تفسیر مجدد درب گاراژ است. پس از نزدیک شدن، باله های پخ مانند صفحات چرخان باز می شوند تا نفوذپذیری بصری لحظه ای را آشکار کنند. در پشت باله‌های مرکزی، یک واحد شیشه‌ای می‌تواند به ،وان پنجره‌ای برای تهویه متقابل کج شود، یا به‌،وان دری به سمت داخل بچرخد تا به گربه‌های خانواده اجازه دهد تا خارج شوند.

اگرچه اصول پیکربندی نمای جایگزین بر اساس ا،امات عملکردی تنظیم شده بود، حضور آن در مقابل یک دارایی میراثی به این م،ی بود که مسئولیت بیشتری برای حل و فصل ظریف و با دقت طراحی آن وجود دارد. سادگی مجسمه‌سازی این ،یب از طریق آزاد ، فرم باله‌دار از هر ،مت اضافی حاصل شد. این امر اتصالات محکم، اتصالات مهار پنهان و جزئیات بدون قاب واحد شیشه مرکزی را تضمین می کند. روکش روغنی سفید، محافظت در برابر هوا را فراهم می کند و به کاهش بصری کنتراست دانه کمک می کند و یک همگنی مبهم به سطح کلی می دهد.
جو ویلیامز، یکی از بنیانگذاران، ترویلا ویلیامز

دیدگاه مشتری

این پروژه به هدف اصلی من دست یافته است که بتوانم زندگی خانوادگی را متمرکز کنم و همه را در یک سطح سرگرم کنم. متراژ محدود باید به ،وان یک سالن، آشپزخانه، غذاخوری و راحت کار کند، اما همچنان جادار و بی‌نظم به نظر می‌رسد. این دگرگونی م،ادار به من این امکان را داد که سال‌ها در خانه‌ام – و در محله‌ای که دوستش دارم – بمانم.
آماندا تیلور

داده های پروژه

تاریخ تکمیل آگوست 2022
سطح ناخالص طبقه داخلی 43 متر2 (فقط طبقه همکف)
مساحت کف ناخالص (داخلی + خارجی). 52 متر2 (فقط gloor زمین)
فرم قرارداد یا مسیر تدارکات قرارداد ساختمان داخلی ریبا
هزینه ساخت 148000 پوند (فقط طبقه همکف)
هزینه ساخت در هر متر2 3080 پوند
معمار ترویلا ویلیامز
طراح داخلی ترویلا ویلیامز
مشتری آماندا تیلور
مهندس سازه پیتر دان
بازرس ساختمان تایید شده استروما
پیمانکار اصلی وودلند لندن
نرم افزار CAD استفاده شده است میکرو استیشن

داده های عملکرد زیست محیطی

درصد مساحت کف با ضریب نور روز > 2% مح،ه نشده است
درصد مساحت کف با ضریب نور روز > 5% مح،ه نشده است
تولید انرژی در محل 0%
زندگی طراحی 50 سال
کربن تجسم یافته / کل زندگی مح،ه نشده است
CO سالانه2 انتشارات 28.7 کیلوگرم CO2eq/m2


منبع: https://www.architectsjournal.co.uk/buildings/trewhela-williams-channels-donald-judd-in-london-mews-conversion