دسته‌ها
اخبار

UPMC Mercy مرکز بینایی و توانبخشی انقلابی را افتتاح می کند


UPMC Mercy Pavilion خدمات تغییر دهنده زندگی را برای افرادی که نیازهای بینایی و توانبخشی فیزیکی معمول و پیشرفته دارند ارائه می دهد.

UPMC Mercy Pavilion اولین بیماران خود را در اول ماه مه پذیرفت و دوره جدیدی از مراقبت و درمان پیشرفته بینایی را آغاز کرد. 10 طبقه، 410000 فوت مربع. ساختم، در مرکز پیتسبورگ، محل استقرار مؤسسه مشهور جه، UPMC Vision و مؤسسه UPMC Rehabilitation است.

HOK به ،وان طراح اصلی این مرکز متمرکز بر بیمار، با همکاری نزدیک با پزشکان José-Alain Sahel، مدیر مؤسسه UPMC Vision، و Gwendolyn Sowa، مدیر مؤسسه توانبخشی UPMC، کار کرد.

ما فراتر از ایجاد یک فضای در دسترس رفته ایم. ما در حال ایجاد حس جامعه هستیم روبان ب، 20 آوریل. “فضاهای ما با نظرات افرادی با تجربه زنده طراحی شده اند تا به بازدیدکنندگان اطلاع دهیم که چگونه در این محیط جدید حرکت می کنند.”

علاوه بر همکاری با UPMC، HOK با مشاور کریس داونی، یکی از معدود معماران نابینای جهان، شریک شد. برنامه تلویزیونی «60 دقیقه» در سال 2019 مشخصات داونی را معرفی کرد. این بخش شامل تصاویری از کار او با HOK در غرفه UPMC Mercy بود.

توماس کویگلی، مدیر بخش مراقبت های بهداشتی در HOK گفت: شراکت با UPMC در این پروژه متحول کننده باعث افتخار بود. این ساختمان همیشه در مورد ارائه بهترین مراقبت از بیمار، پیشرفت دانش پزشکی و ادغام با جامعه بوده است. دیدن غرفه UPMC Mercy اکنون درهای خود را باز می کند و ماموریت خود را انجام می دهد فوق العاده ارزشمند است.

غرفه UPMC Mercy با پذیرش پزشکان، محققان، مربیان و شرکای تجاری به ،وان مقصدی برای شفا، یک انکوباتور برای پیشرفت‌های پزشکی و مرکزی برای تحقیقات زیست پزشکی خواهد بود. نمای آجری و سفالی ساختمان تکمیل کننده معماری اطراف محله Uptown پیتسبورگ است، در حالی که فضای داخلی پذیرای بازدیدکنندگان نابینا و کم بینا با نشانه های فیزیکی است تا به آنها کمک کند در فضا حرکت کنند. این طراحی شامل استراتژی‌های نورپردازی است که بر کنتراست و روشنایی، صدا به ،وان ابزار راهیابی و مواد و بافت‌هایی که به افراد با عصا کمک می‌کنند، متکی است.

،یبی با دید کم، کلینیک و باشگاه ورزشی شامل یک مرکز درم، تعاملی، اتاق‌های امتحان، ایستگاه‌های درم، و یک سالن ورزشی مرکزی است. یک آپارتمان ساختگی و آزمایشگاه خیاب، بیماران را تشویق می کند تا در شبیه سازی هایی شرکت کنند که مهارت های زندگی را به آنها آموزش می دهد. رمپ‌ها و پله‌های آموزشی در یک باغ شفای پشت بام به بیماران محیطی امن برای آماده شدن برای تجربه‌های واقعی می‌دهد.

ویژگی های اضافی ساختمان عبارتند از:

  • هشت اتاق عمل بیماری چشم
  • 83 اتاق معاینه چشم
  • 10 اتاق امتحان توانبخشی
  • 100600 فوت مربع فضای تحقیقاتی.
  • یک داروخانه و کافه ،ده فروشی.
  • اینستالیشن‌های هنری که فراتر از بصری شامل شنوایی، لمس و بویایی هستند.


منبع: https://www.،k.com/news/2023-05/upmc-mercy-opens-revolutionary-vision-and-rehabilitation-facility/