دسته‌ها
اخبار

با این ترندهای آشپزخانه در سال 2023 جلوتر از منحنی باشید:


آشپزخانه قلب خانه است. جایی است که ما برای خانواده‌هایمان غذا درست می‌کنیم، و در آنجا دور هم جمع می‌شویم تا داستان‌ها و خاطرات را به اشتراک بگذاریم. به همین دلیل بسیار مهم است که مطمئن شوید آشپزخانه شما با آ،ین روندها به روز است. اگر به دنبال بازسازی آشپزخانه خود در سال 2023 هستید، پس باید از منحنی ها جلوتر بم،د و بد،د که چه روندهایی در افق وجود دارد. در این پست وبلاگ، ما در مورد برخی از بیشتر بحث خواهیم کرد ترندهای محبوب آشپزخانه برای سال 2023 و بهترین انتخاب ما را برای سرمایه گذاری در کدام گرایش به شما ارائه دهیم!

منحنی با این روند آشپزخانه

منبع: pinterest.com

یکی روند آشپزخانه برای سال 2023 که مطمئناً محبوب خواهد بود مفهوم آشپزخانه اوپن است. این طراحی آشپزخانه دیوارها را از بین می برد و اجازه می دهد تا نور طبیعی بیشتر و چیدمان باز باشد. این نوع آشپزخانه، معاشرت را تشویق می کند و مهمانان می توانند در حین آشپزی با هم گفتگو کنند.

مفهوم آشپزخانه اوپن روشی نسبتاً جدید برای تفکر در مورد طراحی خانه است که بر فضاهای با پلان باز تمرکز دارد. این بدان م،ی است که آشپزخانه، اتاق نشیمن و ناهارخوری با هم ،یب شده و یک فضای بزرگ با دیوارهای باز و مبلمان ایجاد می کند. مفهوم آشپزخانه اوپن در سال های اخیر به طور فزاینده ای محبوب شده است زیرا به افراد اجازه می دهد به راحتی بین مناطق مختلف خانه خود حرکت کنند و از احساس باز بودن آن لذت ببرند.

منحنی با این روند آشپزخانه

منبع: pinterest.com

برای ،، که به دنبال سرمایه گذاری در یک آشپزخانه جدید برای سال 2023 هستند، مفهوم آشپزخانه اوپن یک انتخاب عالی است. آشپزخانه های باز بسیار قابل تنظیم هستند و به افراد اجازه می دهند چیدمان و طراحی دقیقی را ایجاد کنند که به بهترین وجه متن، با سبک زندگی و بودجه آنها باشد. هنگام سفارشی سازی آشپزخانه، مهم است که اهمیت ذخیره سازی را در نظر داشته باشید. کابینت و لوازم جانبی سازم، من، می تواند به حدا،ر رساندن فضای موجود کمک کند و اطمینان حاصل کند که همه چیز به راحتی در دسترس است. استفاده از راه حل های ذخیره سازی سفارشی مانند کشوها، قفسه ها و کابینت ها آشپزخانه شما را کاربردی تر می کند و در عین حال به ایجاد زیبایی جذاب کمک می کند.

منحنی با این روند آشپزخانه

منبع: pinterest.com

به طور کلی، مفاهیم آشپزخانه اوپن یک انتخاب محبوب برای سال 2023 است، زیرا فضای باز و نور طبیعی بیشتری را فراهم می کند و در عین حال به مردم اجازه می دهد آشپزخانه خود را متن، با سبک زندگی خود سفارشی کنند. در نهایت، نور طبیعی یکی از مهمترین جنبه هایی است که در طراحی آشپزخانه باید در نظر گرفته شود. نور طبیعی برای زندگی گیاهان ضروری است و می تواند به روشن شدن اتاق کمک کند و آن را جذاب تر کند. برای ،، که به دنبال ایجاد یک مفهوم آشپزخانه اوپن هستند، نور طبیعی باید در نظر گرفته شود زیرا به جان بخشیدن به فضا کمک می کند.


منبع: https://thearchitecturedesigns.com/curve-with-these-kitchen-trends/