دسته‌ها
اخبار

Dernier Cri در طراحی داخلی دفتر – الهامات در آکوستیک


معرفی

طراحی باید در مورد فضای داخلی صحبت کند و فضای داخلی باید به ،نان راحتی حضور در آن فضا را بدهد. در غیر این صورت فایده ای ندارد. به خصوص وقتی صحبت از فضاهای اداری و داخلی می شود، مردم باید برای کار موثر و کارآمد به راحتی صوتی نیاز داشته باشند. راحتی صوتی به حس مماشات، رضایت و سلامتی اشاره دارد که محیط آ،تیک یک فضا ارائه می دهد.

نیاز به آ،تیک در محیط کار

طراحی داخلی دفتر آ،تیک

منبع: pinterest.com

وقتی صحبت از محل کار می شود، کارمندان به محیطی آرام نیاز دارند که باید عاری از هرگونه مزاحمت و صداهای پس زمینه باشد تا بتوانند کار مولد و مؤثری داشته باشند. آ،تیک نقش بسزایی در حفظ کیفیت صدای یک فضا دارد. هم محیطی که خیلی ،ت است و هم محیطی که خیلی بلند است برای کار ، من، نیستند. بنابراین، برای ایجاد و حفظ کیفیت صدا از انواع مختلفی از مواد آ،تیک استفاده می شود که می توان از آنها در دیوار، سقف، بین دیوارها و حتی روی زمین استفاده کرد. اینها پانل های آ،تیک دارای خاصیت جذب، انعکاس و میرایی صدا هستند و راحتی صوتی مورد نیاز یک فضا را ایجاد می کنند. زیرا صدای ناخواسته همیشه مانع است و پنل های آ،تیک شنیدن و درک آنچه طرف مقابل در حال برقراری ارتباط است را برای افراد حاضر در یک اتاق یا یک فضا آسان تر می کند و کیفیت مکالمه را افزایش می دهد. این نه تنها در دفاتر، بلکه در فضاهای تجاری، مراکز ،ید، مالتی پل، ها، سالن های کنفرانس، ک، های درس، سالن های سخنر،، کلوپ های موسیقی، کلوپ های شبانه، رستوران ها، سالن های کنسرت و غیره استفاده می شود.

هدف اجتماعی برای همزیستی

پایداری – “تقاضای حال و آینده”

طراحی داخلی دفتر آ،تیک

منبع: pinterest.com

زمان آن رسیده است که هر یک از ما در مورد پایداری، شیوه زندگی پایدار و معماری پایدار بیندیشیم و بیاموزیم. کمیسیون برونتلند سازمان ملل متحد، پایداری را به ،وان “برآوردن نیازهای حال بدون به خطر انداختن توانایی نسل های آینده برای برآوردن نیازهای خود” توصیف کرد. این به وضوح اهمیت تعادل بین رشد اجتماعی و اقتصادی و تعادل زیست محیطی را بیان می کند. هر چیزی که از محیط می گیریم باید به آن پس داده شود. اما واقعیت این است که ما کشف و نابود می کنیم. برای همه مردم مهم است که بدانند چگونه از آن برای آینده محافظت و محافظت کنند.

بیوفیلیک – “همزیستی با طبیعت”

معماری های بیوفیلیک در حال ترند هستند و این روزها بسیار رایج هستند. مردم به معماری های بیوفیلیک علاقه دارند زیرا این نوع معماری پیوند قوی تری با محیط دارد. این معماری با گنجاندن مقدار زیادی هوا و نور طبیعی، ارتباط بین مردم و طبیعت را تقویت می کند تا آنها در نزدیکی طبیعت با هوای تازه زندگی کنند. ادغام فضای سبز در داخل و خارج ساختمان ها جنبه دیگری از طراحی بیوفیلیک است. از سال 2021، زم، که مردم شروع به زراعت و باغب، روی پشت بام خود ،د تا فضای سبز بیشتری به خانه های خود بیافزایند، این امر به یک اتفاق عادی تبدیل شده است.

معماری بیوفیلیک مزایای بسیاری نیز دارد. این امر حتی می تواند باعث کاهش دما، بهبود کیفیت هوا، بهره وری بیشتر ،نان، کاهش استرس و ایجاد حس مثبت و سرزندگی بیشتر در فضا شود که به ،ه خود باعث ایجاد آرامش و افزایش رفاه می شود. مردم باید بیشتر به این نوع معماری بروند که در آن گیاهان را با فضا ادغام کنند. این به این دلیل است که ما بیشتر به سمت شهرنشینی حرکت می کنیم و جمعیت نیز در حال افزایش است، بنابراین کیفیت هایی که معماری های بیوفیلیک ارائه می دهند برای افزایش بهره وری بسیار مهم هستند.

الهامات طراحی از طبیعت

گرادیان هندسه – توهم نوری – “فضای خود را با سقف های د،با زنده کنید”

طراحی داخلی دفتر آ،تیک

منبع: pinterest.com

Gradience of Geometry – Optics Illusion یک طرح سقفی مبتکرانه است که می تواند فضای شما را زنده کند. این سقف بافل به قدری جذاب است که می تواند ظاهر و آ،تیک اتاق را کاملاً تغییر دهد. این نشانه از اشکال هندسی جذاب نوری است که به اتاق فضایی فریبنده می دهد. بافل ها تزئینی هستند و هم در فضاهای بزرگ و باز و هم در اتاق های کوچک قابل استفاده هستند. این پانل ها را می توان به طور خاص با مشخصات مشتری ساخت و در طیف رنگی تولید کرد.

در اینجا دایره ای از بافل هایی با خط ساده ساخته شده است. چندین بافل در یک دایره به شکل مارپیچ چیده شده اند تا حس عمق را ایجاد کنند. اینها با ابزارهایی برای نصب آرام همراه هستند

گرادیان هندسه – توهمات نوری پیچ خورده – “سقف هایی که تخیل شما را تحریک می کنند”

Gradience of geometry – Twisted Optical Illusions، تحت تأثیر توهمات نوری قرار گرفته و زیبایی شناسی فریبنده ای به منطقه می بخشد. یک طرح توهم نوری مستطیلی سه بعدی ایجاد شده در Tranquil ECOCORE یک الگوی مستطیل سه بعدی را به هم متصل می کند. هر الگوی رپرتوار برای ایجاد یک الگوی بدون درز ،یب می شود که ظاهر یک مستطیل سه بعدی را می دهد و راحتی صوتی مورد نیاز را فراهم می کند. بسته به ارتفاع سقف از کف، اندازه می تواند تغییر کند. هم فضاهای بزرگ و باز و هم اتاق های کوچک با دیوارهای کم می توانند از بافل های تزئینی استفاده کنند. این پنل‌ها در رنگ‌های مختلف تولید می‌شوند و می‌توان آن‌ها را مطابق با نیازها سفارشی کرد.
این طراحی جذاب و خلاقانه سقف بافل می تواند به طور قابل توجهی آ،تیک و زیبایی شناسی اتاق شما را بهبود بخشد و به آن زندگی و سرزندگی بیشتری بدهد.

امواج با توهم – “تغییر فضاها، شما را متحول می کند!”

طراحی داخلی دفتر آ،تیک

منبع: pinterest.com

طرح “امواج با توهم” توسط Tranquil ECOCORE-PET Acoustics از گرداب ها الهام گرفته شده است که آب هوادهی شده را به طور مداوم به گردش در می آورند. این یک طراحی تکرارشونده و صاف است که احساس سه بعدی بودن را می دهد و زندگی فوق العاده ای مانند توهم امواج ایجاد می کند. این را می توان بر روی دیوارها و سقف نصب کرد تا ظاهر یک توهم کاملاً مواج را ایجاد کند.

این طرح سقف آ،تیک بافل ECOCORE از طبیعت الهام گرفته شده است. این پانل های دیوار و سقف جذب صدا را می توان سفارشی کرد و در طیف گسترده ای از رنگ ها موجود است.

امواج – “فضای خود را با امواج آرام بازسازی کنید”

الگوی آرام ECOCORE Baffles “The WAVES” از طبیعت الهام گرفته شده است. هر طرحی در جهان از انواع اشکال و ابداعات موجود در طبیعت الهام گرفته شده است. “امواج” اقیانوس ها منبع اصلی انگیزه ما در این مورد است. محصول ECOCORE Baffle از Tranquil که به سقف متصل می‌شود، جایی است که الگوی موج ایجاد شده و به دقت طراحی شده است. با NRC تا 0.70، این سقف بافل هم به ،وان یک محصول آ،تیک و هم به ،وان یک دکوراسیون برای اتاق به دلیل پرداخت جذابش عمل می کند.

موانع آ،تیک جدید ECOCORE موجی را در سقف ایجاد می کند. اتصالات ساده ماژول ها به شما امکان می دهد امواجی بسازید که بسته به نیاز شما می توانند یک منطقه بزرگ یا فقط بخش کوچکی از آن را پوشش دهند. مناطق کوچک با فضای محدود دیوار و همچنین فضاهای باز و بزرگ می توانند از بافل های تزئینی استفاده کنند. این بافل ها در رنگ های مختلف موجود هستند و می توانند برای رفع نیازهای خاص سفارشی شوند. برای جلب توجه به یک منطقه خاص و حفظ راحتی صوتی لازم، بافل های موج را می توان در کل سقف یا فقط یک منطقه خاص از سقف اعمال کرد.

محصولات مورد استفاده

طراحی داخلی دفتر آ،تیک

منبع: pinterest.com

سری Tranquil Acoustics Design از هسته پلی استر Ecocore استفاده می کند که به طور کامل از فیبر PET تشکیل شده است، یک ماده پایدار. پنل ها دارای رتبه NRC 0.70 هستند و دارای درجه آتش سوزی هستند و دو سال گارانتی دارند. اینها را می توان با توجه به ا،امات سفارشی کرد

این طراحی را می توان بر روی پانل های Tranquil APS نیز انجام داد که همچنین پانل های جذب صدا هستند که از هسته فایبرگ، فشرده ساخته شده اند. آنها کیفیت جذب و کاهش نویز عالی دارند و با پوشش های مختلف پیچیده می شوند. پارچه ها در طیف گسترده ای از رنگ ها برای مطابقت با نیاز اتاق موجود هستند. پانل های APS ضد باکتری، مقاوم در برابر قالب و رطوبت هستند و محصولی ضد حریق هستند که برای دیوار و سقف انتخابی عالی است. آنها دارای درجه آتش “A” هستند.


منبع: https://thearchitecturedesigns.com/the-dernier-cri-in-office-interior-design/