دسته‌ها
اخبار

Rowhouse چیست و انواع خانه های ردیفی چیست؟


Row،use است نوعی ساختمان مس، که با مجموعه ای از خانه های متصل به هم که یک دیواره کناری مش، دارند مشخص می شود. توجه به این نکته قابل توجه است که خانه های ردیفی را می توان در زمینه های مختلفی از جمله محیط های شهری، حومه ای و حتی روستایی یافت. با این حال، آنها معمولا به ،وان یکی از ویژگی های زندگی شهری تصور می شوند.

در قرن نوزدهم، خانه های ردیفی برای اولین بار به ،وان مسکن برای خانواده های طبقه کارگر در ایالات متحده ساخته شد. امروزه خانه های ردیفی در سبک های مختلف یافت می شوند و با قیمت های متفاوتی در دسترس هستندes یک ردیف خانه است به طور کلی بسیار باریک تر از انواع دیگر ساختمان های مس، است. با توجه به عمق کم آنها، ردیف خانه ها را می توان در زمین های نسبتا کوچک ساخت.

احساسی از غذای مصرفی در جامعه: دلایلی که چرا خانه های ردیفی یک انتخاب مسکن محبوب باقی می مانند

با وجود محبوبیت آنها، هنوز هم باید وضوح بیشتری وجود داشته باشداز آنچه که یک row،use است و تفاوت آنها با سایر انواع مسکن در ادامه بخو،د تا هر آنچه را که باید در مورد خانه های ردیفی بد،د، از جمله تاریخچه، معماری و مزایای آنها یاد بگیرید!

Row،use چیست؟

Row،use چیست

منبع: cdn.vox-cdn.com

خانه‌های ردیفی اغلب جذابیت منحصر به فردی دارند، زیرا معمولاً خانه‌های قدیمی‌تری هستند که شخصیت بیشتری نسبت به خانه‌های جدیدتر دارند. آنها اغلب معماری جالبی دارند و ممکن است در مناطق تاریخی واقع شوند. آنها را به خانه های تفنگ ساچمه ای نیز می شناسند، زیرا در دو یا چند طبقه ساخته شده اند و به شکل تفنگ ساچمه ای شکل گرفته اند.

خانه ردیفی نوعی سازه مس، است که در آن خانه های ردیفی در دو طرف خیابان قرار گرفته و توسط فضای باز در مرکز به هم متصل می شوند. کلمه “ردیف” در این زمینه به چیدمان افراد یا اشیا اشاره نمی کند، بلکه به آرایش ساختمان هایی اشاره دارد که یک طرف خیابان را تشکیل می دهند.

یک ردیف خانه است یک خانه چند خانواری که معمولاً از سه یا چند واحد تشکیل شده است. این نام از این واقعیت ناشی می شود که این سازه ها شبیه خانه هستند، اما آنها ساختمان های بلند با چندین طبقه هستند. می تو،د از پشت بام ها برای فضای زندگی اضافی استفاده کنید. گاهی اوقات، عرشه ها به ساختمان ها متصل می شوند زندگی در فضای باز. اگر به دنبال گزینه ای منحصربفردتر و مقرون به صرفه برای زندگی در یک منطقه شهری هستیدea، یک مادر خانهy گزینه عالی برای شما باشد.

تاریخچه یک Row،use: از دوران باستان تا امروز

Row،use چیست

منبع: unsplash.com

تاریخچه خانه های ردیفی داست، جذاب است که ریشه در قرن نوزدهم دارد و یک زندگی طول، و در حال تکامل دارد. آ row،use ab استساختمان با سه تا پنج طبقه، معمولاً یک طبقه بالاتر از دیگری. این اصطلاح از کلمه هلندی huis rood به م،ای خانه قرمز گرفته شده است. در قرن هفدهم، افراد ثروتمند این خانه ها را برای نشان دادن ثروت و موقعیت خود ساختند، اما به دلیل بزرگی آن ها به عمارت نیز معروف هستند. بنابراین آنها این خانه های بزرگ را ساختند که تقریباً یک بلوک کامل شهر را اشغال ،د!

معمار ویلیام تورنتون اولین خانه های ردیفی در واشنگتن دی سی در سال 1812 ساخته شد. آنها خانه های کوچک و یک طبقه ای بودند که تنها یک اتاق در هر طبقه داشتند. به این خانه‌ها «ردیف‌خانه» می‌گفتند، زیرا در ردیف‌هایی در امتداد خیابان‌ها چیده شده بودند، مانند خانه‌هایی در یک مسیر یا ردیف درختان. این خانه‌ها خلیج‌هایی بودند که می‌توانستید جلوی در بایستید و به پشت بام همسایه‌هایتان نگاه کنید.

در نهایت، آنها در سراسر بریت،ا و آمریکا گسترش یافتند، اما هرگز در اروپا محبوب نشدند تا پس از جنگ جه، اول، زم، که ،ستان دچار رکود اقتصادی شد. معماران دوست دارند جورج گیلبرت اسکات خانه های ردیفی را برای این مشتری جدید طراحی کرده است که در زیر آنها چشم اندازی زیبا از شهر دارد.

4 نوع Row،use

بسیار متفاوت استتی انواع خانه های ردیفی، frاز خانه شهری سنتی تا خانه ردیفی مدرن تر. آ ردیف خانه یک است نوعی مسکن که در آن گروهی از خانه ها به صورت ردیفی به هم متصل می شوند.

خانه های ردیفی معمولاً در مناطق شهری یافت می شوند و یک نوع مسکن محبوب برای بسیاری از مردم هستند. هر نوع دارای ویژگی ها و مزایای منحصر به فرد خود است، بنابراین مهم است که نوع من، را برای نیازهای خود انتخاب کنید.

1. خانه های شهری: انواع خصوصی خانه های ردیفی

Row،use چیست

منبع: p2.nicelocal.ca

رایج ترین نوع از row،use است بهخانه مس، خانه های شهری به طور کلی مستطیل شکل هستند و ورودی های جلویی خصوصی در هر سطح دارند. این خانه ها معمولاً سه یا چهار طبقه هستند و نزدیک به هم ساخته می شوند و دیوارهای مش، بین هر واحد وجود دارد. ردیف‌هایی از پنجره‌ها در هر طبقه قرار گرفته‌اند و یک برآمدگی طبقه دوم ممکن است بالای ایوان طبقه اول باشد. خانه های شهری یک انتخاب محبوب برای زندگی شهری هستند، زیرا مساحت زیادی را در یک فضای کوچک ارائه می دهند. آنها همچنین تمایل دارند مقرون به صرفه تر از سایرین باشند انواع خانه ها.

2. Tenements: انواع ارزان قیمت Row،use

Row،use چیست

منبع: unsplash.com

کان، ها ارزان ترین نوع هستند از ردیف خانه و تی هستندمعمولاً در مناطق شهری با میزان جرم و جنایت بالا و سطح فقر یافت می شود.

3. خانه های ردیفی: انواع نامنظم خانه های ردیفی

Row،use چیست

منبع: unsplash.com

در برخی شهرها، خانه‌های ردیفی با حیاط‌های عقب را می‌بینید – شبیه خانه‌های شهری اما با نماهای باریک و نامنظم به جای نماهای معمولی. اما معمولا دو داستان دارند. اینها معمولاً در محله‌های قدیمی‌تر یافت می‌شوند، جایی که زمین‌ها کوچک‌تر از مناطق جدیدتر هستند یا جایی که توسعه‌دهندگان نمی‌خواهند ساختمان‌های بزرگی بسازند که نور املاک همسایه را مسدود کند.

4. سنگ های قهوه ای: انواع لو، خانه های ردیفی

Row،use چیست

منبع: images.prismic.io

سنگ های قهوه ای لو، ترین نوع هستند از row،use و are معمولا در محله های مرفه یافت می شود.

ویژگی های کلیدی Row،uses

Row،use چیست

منبع: img.freepik.com

Row،use ها ظاهر و احساس متمایز دارند که آنها را از سایر انواع خانه ها متمایز می کند. آنها معمولاً در زمین های کوچک ساخته می شوند، به این م،ی که فضای زیادی را اشغال نمی کنند. با این حال، ،ید یا ساخت آنها می تواند بسیار گران باشد زیرا معمولاً به ویژگی های معماری بیشتری نسبت به سایر طرح های خانه نیاز دارند.

یک ردیف خانه است یک نوع شهری ساختمان مس، متشکل از دو یا چند خانه متصل به هم، عموماً در یک زمین، که دیواری مش، بین حیاط جلویی و حیاط عقبی خود دارند.

به طور کلی ویژگی های oفا row،use iشامل موارد زیر است:

  • دو یا چند واحد متصل (خانه) دارای یک دیوار مش،، که ممکن است یا در یک قطعه زمین در یک آدرس باشد یا در دو یا چند قطعه در آدرس های مختلف پخش شود.
  • دیواری حیاط جلو و پشت خانه ها را از هم جدا می کند. حیاط خلوت برای خانه(های) عقبی در نظر گرفته شده است و ممکن است بیشتر گسترش یابد، اما نه به اندازه زمین مجاور.
  • مجموعه ای از ورودی ها در جلوی خانه ها، چه برای دسترسی وسایل نقلیه و چه برای دسترسی عابر پیاده. در برخی موارد، ورودی های متعددی وجود دارد. در محله ای با ردیف های متعدد، ممکن است هیچ ورودی واحدی وجود نداشته باشد، اما هر خانه ورودی مخصوص به خود را دارد.

10 واقعیت جالب در مورد Row،uses

Row،use چیست

منبع: unsplash.com

1. خانه های ردیفی خنک تر از خانه های معمولی هستند

زیرا یک ردیف خانه b استدر اطراف یک حیاط (یا حداقل حیاطی که همه همسایه‌ها آن را به اشتراک می‌گذارند)، نسبت به خانه‌های معمولی خنک‌تر هستند، زیرا مانند یک خانه معمولی گرما را در داخل نمی‌گیرند. همچنین، پنجره‌های بزرگ‌تری دارند که نور طبیعی بیشتری را وارد می‌کند و باعث می‌شود احساس روشن‌تری داشته باشند.

2. Row،uses بیشتر آرام هستند

زیرا آنها متصل نیستند و هیچ حیاط یا گاراژی ندارند، یک خانه ردیفی ما هستیمنسبت به سایر خانه‌ها معمولاً شلوغ‌تر است – که زندگی در آن‌ها را راحت‌تر می‌کند و به شما فضای بیشتری برای لذت بردن از زندگی خارج از محل کار یا مدرسه می‌دهد. اگر می‌خواهید حریم خصوصی داشته باشید، می‌تو،د پرده‌ها را هم بپوش،د (اما به یاد داشته باشید که این پرده‌ها جلوی صداهای مزاحم خیابان را نمی‌گیرد).

3. خانه های ردیفی راحت تر از ساختمان های چند خانواده هستند

یک ردیف خانه است نگهداری آسان تر و در دسترس تر است. از آنجایی که ا،ر خانه های ردیفی زیرزمین ندارند، بالا و پایین رفتن از پله ها بسیار آسان تر است. این عالی است زیرا هیچ چیز بدتر از بالا و پایین رفتن از یک تپه در طول روز نیست.

4. Row،use ها مخلوط چند خانواده نیستند

یک ردیف خانه است نه چند خانواده با خانه‌ها – همه آنها خانه هستند. این بدان م،است که آنها کمتر ممکن است در تمام ساعات از آمدن و رفتن افراد زیادی سر و صدا داشته باشند.

5. ساختمان در زمینه خاورمیانه بالا

یک ردیف خانه است بخشی از چشم انداز خاورمیانه آنها نوعی ساختمان هستند که بیشتر در فرهنگ های خاورمیانه رایج است.

6. Row،use ها فوق العاده فشرده هستند

خانه های ردیفی بسیار متراکم هستند. آنها فضاهای کوچکی هستند که از نزدیک در کنار هم قرار گرفته اند. این بدان م،است که شما ارزش زیادی برای پول خود دریافت می کنید، اما همچنین باید در نظر بگیرید که چگونه در مورد ذخیره سازی و ایمنی ایمن بم،د.

شما هنوز هم احتمال بیشتری برای مواجهه با همسایگان و افراد دیگر در یک ردیف خانه از در یک خانه معمولی اما اگر محله شما امن است، شانس شما برای مواجهه با همسایه هایتان کم است. این عالی است زیرا می تو،د تنها، در آرامش و نزدیک مردم باشید.

7. Row،use ها آب و هوای عالی دارند

آ row،use tنسبت به خانه های معمولی بیشتر از نظر آب و هوا کنترل می شود، به این م،ی که آنها بسیار راحت تر هستند. تهویه بیشتری وجود دارد زیرا شما نیازی به نگر، در مورد گرمایش و سرمایش ندارید. به ،ه خود می تو،د فضایی را ایجاد کنید که برای نیازهای شما من، باشد.

8. خانه های ردیفی دیوارهای بسیار بزرگتری دارند

خانه های ردیفی معمولاً دارای دیوارهای بسیار بزرگتر هستند، به این م،ی که آنها بسیار بزرگتر از خانه های معمولی هستند.

یک خانه ردیفی دارای این حیاط کوچک یا فضای بزرگ است که با همه ساختمان ها مش، است. بیشتر خانه ها به اندازه یک حیاط نیستند یک خانه ردیفی انجام می دهد. به طور خلاصه، یک row،use haفضاهای زندگی و سرگرمی بسیار بزرگتر است.

9. Row،use ها برای ذخیره سازی باورن،ی هستند

یک ردیف خانه است یک مکان ذخیره سازی فوق العاده دلیلش این است که دیوارها بلند هستند و معمولاً فضاهای عمودی زیادی وجود دارد. بنابراین زم، که نیاز دارید چیزی را ذخیره کنید، می تو،د آن را در هر جایی قرار دهید.

10. Row،use ها برای سلامتی افراد عالی هستند

یک خانه ردیفی کیفیت هوای بسیار بهتری نسبت به خانه های معمولی دارد. آنها بسیار تهویه و تهویه هوا هستند. این بدان م،ی است که آنها برای یک محیط سالم برای ،نان مساعدتر هستند. همچنین می تو،د یک فضای شخصی جدا از شلوغی و شلوغی دنیای بیرون ایجاد کنید و به شما آزادی بیشتری بدهد.

آیا حاضرید برای خود یک خانه ردیفی ب،ید؟

Row،use چیست

منبع: landisconstruction.com

برای خلاصه ، مقاله، باید آگاه باشیددوباره از آنچه که یک row،use است. ردیفخانه‌ها آپارتمان‌هایی هستند که در یک ردیف ساخته شده‌اند و هر کدام دارای در مخصوص به خود و یک دیوار مش، هستند که به همین دلیل به این نام گفته می‌شود. خانه های ردیفی با جذابیت منحصر به فرد و چیدمان راحت خود مکان من،ی برای تماس با خانه هستند.

،یداری ، یک ردیف خانه است یک گزینه عاقلانه برای افرادی که می خواهند به یک محله خوش آب و هوا نقل مکان کنند اما نمی خواهند پول زیادی ،ج کنند. ،ید و زندگی مزایای بسیار ارزشمندی دارد در یک خانه ردیفی دبلیوامیدوارم این وبلاگ راهنمای جامعی در مورد هر چیزی که باید در مورد این خواص بد،د در اختیار شما قرار داده است.

Row،use چیست

منبع: hiebensalem.com

سوالات متداول: Row،uses

1. Row،use چیست؟

یک خانه ردیفی نوعی ساختمان مس، است که معمولاً با مجموعه ای از خانه های متصل مشخص می شود که هر کدام دارای ورودی خاص خود هستند که دارای دیوارهای مش، هستند.

2. چرا باید به جای کاندو به زندگی در یک خانه مس، فکر کنید؟

زندگی فواید متعددی دارد در یک خانه ردیفی، سوch به ،وان داشتن ردپای کربن کمتر از زندگی در یک خانه مجزا، نزدیک‌تر بودن به همسایگان برای احساس اجتماعی و صرفه‌جویی در هزینه‌های گرمایش و سرمایش، زیرا خانه‌های ردیفی معمولاً از نظر انرژی کارآمدتر هستند.

3. چه چیزی خانه های ردیفی را از خانه های معمولی متفاوت می کند؟

آنها با خانه های معمولی متفاوت هستند زیرا:

  • آ ردیف خانه یک خانه متصل است که یک دیوار مش، با خانه در کنار آن دارد. خانه های ردیفی معمولاً باریکتر هستند و فضای بیرونی کمتری دارند.
  • ارزان تر هستند. اگرچه آنها کمی کوچکتر از خانه های بزرگتر هستند، اما هنوز هم به همان اندازه راحت هستند و کمی ارزان تر هستند. این به این دلیل است که ساخت آنها آسان تر است و این آنها را گزینه خوبی برای صاحبان خانه اول می کند.
  • چیز خاصی در مورد آنها وجود دارد زیرا آنها ردیفی از خانه ها هستند که نزدیک به هم ساخته شده اند. حس یک خانه پشت سر هم کاملا متفاوت است: صدا، دید و بو متفاوت است.

4. Row،uses و Town،uses چگونه متفاوت هستند؟

یک خانه ردیفی isa س،تگاهی است که از دو طرف به خانه های دیگر متصل است، در حالی که خانه شهری، مسکنی است که تنها از یک طرف به خانه های دیگر متصل است.

5. Row،use ها چه تفاوتی با آپارتمان ها دارند؟

آ ردیف خانه است معمولاً در کنار هم متصل می شوند، در حالی که آپارتمان ها معمولاً در ساختاری مرتفع تر و متمرکزتر ساخته می شوند. علاوه بر این، خانه های ردیفی دارای فضای بیرونی بیشتری مانند حیاط خلوت یا پاسیو هستند، در حالی که آپارتمان ها دارای بالکن هستند.

برای ،ب اطلاعات بیشتر در مورد ایده های بهبود خانه، نکات تمیز ، و دکوراسیون به سایت مراجعه کنید ایده های معماری

برای به روز رس، روزانه ما را در صفحه اینستاگرام ما دنبال کنید @architectures_idea.
منبع: https://architecturesideas.com/row،use/